کارت اعتباری بیت کوین(bitcoin)

mcafee1

جان مک آفی(John McAfee) می گوید که کارت اعتباری بیت کوین(bitcoin) او به زودی عرضه خواهد شد. آیا می توانیم حرفش را باور کنیم؟

 مک آفی (McAfee) جدیدا از باهاماس(Bahamas جموعه جزایری در اقیانوس اطلس است) تصویر تیزر (teaser) یک کارت اعتباری رمزنگاری شده جدید را در توییتر خود منتشر کرده است.

 مک آفی(John McAfee که میلیونر ضد ویروس لقب دارد) وعده داده که کارت بیت کوین(bitcoin) با برند ویزا (Visa) به زودی عرضه خواهد شد. از تیزر تبلیغی، به نظر می رسد که شما می توانید کارت بیت کوین  خود را هر جا که ویزا پذیرفته شده است، استفاده کنید. مک آفی سابقه ی وعده های دروغین  دارد، آخرین بار این بود که ادعا کرد که هویت سازنده بیت کوین، ناتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) را آشکار می کند.

پس برای کد نویسانی که مشتاقانه منتظر  کارت اعتباری بیت کوین با برند ویزا هستند، ما نمی توانیم هیچ ضمانتی کنیم. اما مک آفی می گوید این ادعا واقعی است. پشت کارت دارای یک بارکد (QR) برای آدرس سپرده بیت کوین است. اگر این ویژگی نهایی شود، مردم می توانند با کارتِ درکیف پول خود(Bitcoin wallet) پرداخت ها را دریافت کنند. این امر می تواند کسب و کارهای پرداخت کارت را مختل کند. از همه مهمتر، به دلیل اینکه مبنای ارز مورد استفاده برای پرداخت بیت کوین است. [و متعلق به هیچ کشوری نیست]

        .             حتما بخوانید: بیت کوین چیست؟

نام تجاری کارت اعتباری بیت کوینِ مک آفی (McAfee)

جلوی کارت عکس چهره جان مک آفی بر روی پس زمینه پرچم آمریکا با زنجیرهای شکسته در داخل نوارها دیده می شود. همچنین نمادهای فن آوری و تمدن مدرن در میان ستاره ها وجود دارد. در پایین سمت چپ کارت نوشته شده است:”عاشق آزادی”.

دراین میان، تبلیغات برای کمپین انتخابات ریاست جمهوری مک آفی  در سال ۲۰۲۰ با شعار “روانت را پس بگیر.”، در جریان است . حداقل این بهتر از ” به مک آفی رای ندهید.” است. این آخرین شعار رسمی کمپین کاندید عجیب و قانون شکن است.جان مک کافی (John McAfee)، گرگی که افسوس می خورد؟

بدترین کاری که می توانست انجام دهد این بود که درحالیکه  پتانسیل این را داشت تا بیت کوین یوشر (usher bitcoin) را به جریان اصلی تبدیل کند مجموعه فروشگاه های کریپو (crypto) را برای محصول دیگری هدایت کرد و سپس یک معذرت خواهی ساده تحویل داد و گفت این قضیه حقیقت ندارد. زمان زیادی برای پشیمونی داری آقای گرگ (به فرد کله گنده ای در بازار فروش) ، حتی اگر جان مک کافی باشی.

jQuery(document).ready(function ($) {
$(“#heading-animated-5c918d915445b58bde9f404bf905f100 .sh-heading-animated-typed”).typed({
strings: [“به سرعت در رنک های بالای موتورهای جستجو باشید.”,”با چندکلیک رتبه‌ی خود را در نتایج جستجو بالا ببرید.”, ],
contentType: ‘html’,
typeSpeed: 0,
loop: true,
startDelay: 300,
typeSpeed: 80,
backSpeed: 0,
backDelay: 700,
});
});


افزایش رتبه تضمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *