قوانین و مقررات سایت

 شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

 

 

استفاده از سایت آگامدس به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

  • گرفتن خدمات تبلیغاتی از سایت آگامدس بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  • خدمات  این سایت براى استفاده شخصى و تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این آژانس تبلیغاتی بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
  • اطلاعات درج شده در خصوص قیمت خدمات ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این آژانس به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی قیمت‌ها با توجه به نوسانات ارز، اقدام خواهد نمود.
  • کاربران هنگام سفارش خدمات اینترنتی ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل سفارش خدمات خواهد شد.
  • کاربران پس از ثبت سفارش خدمات اینترنتی ملزم می باشند کد‌های پیگیری و تاییدیه تراکنش بانکی و سایت را نزد خود نگه دارند تا در صورت مواردی ناشى از عوامل خارجی و خراب شدن سایت بانکی (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) سندی برای ثبت سفارش داشته باشند.
  • کلیه ابزارهایی که در سایت آژانس هدفمند تبلیغات اینترنتی آگامدس با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش خدمات می‌باشد.
WordPress Theme built by Shufflehound. تمامی حقوق و قوانین این سایت محفوظ و متعلق به شرکت آگامدس میباشد.