مطلب بلاگ

تبلیغات Google AdWords

امروزه تبلیغات Google AdWords برای بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها به بخشی جدایی‌ناپذیر از استراتژی بازاریابی تبدیل شده که بنا به ویژگی‌های خاص خود، نقش قابل توجهی در افزایش سود بر عهده دارد. از این رو بهره‌مندی از دیدی جامع و کامل نسبت به آن، به شما و کسب‌و‌کارتان کمک خواهد کرد از مزایای تبلیغات گوگل ادوردز به بهترین نحو بهره بگیرید.

این نوع تبلیغات اینترنتی با سایر مدل‌های تبلیغ مثل تبلیغات بنری CPM (هزینه به ازای هزار بازدید) تفاوت دارد چرا که بابت «بازدید» پولی پرداخت نمی‌کنید؛ بلکه بابت «نتیجه‌ی بازدید» هزینه می‌پردازید. این یعنی اگر در ازای نمایش تبلیغ خود نتیجه‌ای (کلیک/مشتری جدید/فروش/غیره) عایدتان نشود، پولی هم پرداخت نمی‌کنید؛ به همین راحتی.

اما این تنها مزیت این نوع از تبلیغات اینترنتی نیست. به راحتی می‌توان دریافت کسی به سراغ گوگل می‌رود که دنبال چیز مشخصی می‌گردد. این یعنی نیتی دارد و به احتمال زیاد به دنبال خرید چیزی است. در واقع این دسته از کاربران با تایپ کردن کلمات کلیدی مربوطه، نشان می‌دهند قصد خرید چه محصولی را دارند.

به همین خاطر است که گوگل ادوردز تا این اندازه قدرتمند و سودآور است. هیچ تکنیک قدرتمند‌تری برای بازاریابی از طریق موتور‌های جستجو (SEM) وجود ندارد.

شما هم میتوانید از خدماتی که آژانس هدفمند تبلیغات اینترنتی آگامدس ارائه میکند همچون تبلیغات ادورز  و تبلیغات بنری و تبلیغات کلیکی و ..  بهره‌مند شوید تا نتیجه تغییر رتبه سایت خودتان را هر چه زود‌تر شاهد باشید.

WordPress Theme built by Shufflehound. تمامی حقوق و قوانین این سایت محفوظ و متعلق به شرکت آگامدس میباشد.